29 Şubat 2012 Çarşamba

bumptop pro key indir

bumptop pro key indir

BumpTop 2.00.5790 Pro Multilanguage || FULL VERSION

Masa üstü terimiyle belirtilen Windows ana ekranı ve çalışma ortamlarında kullanılan gerçek masa üstü kullanımının bir arada düşünülmesiyle ortaya çıkan üç boyutlu masa üstü tekniği Bumptop ile gerçek oldu. Simgeleri iki boyutlu grafikler halinde değil de derinliğe sahip üç boyutlu bir platformda fiziksel nesneler olarak yönetmeyi mümkün kılIYOR.

Üst üste diz, duvara as
Bumptop masa üstündeki tüm dosya ve kısayolları dikdörtgen prizma şeklinde belirli bir kalınlığa sahip tabletler halinde görüntülüyor. Bu simgeler ister tek tek ister türe göre sıralayabiliyorsunuz. Tamamen hareketsel kontroller üzerine kurulu uygulama, birkaç simgeyi daire içine alarak seçili hale getirdiğinizde otomatik olarak menüyü görüntülüyor. Üst üste sıralanan dosyaları kitap sayfası çevirir gibi veya çizgisel halde dizerek gezebiliyorsunuz. Herhangi bir dosyayı bir yığına atmak istediğinizde tutup yığına doğru fırlatmanız yeterli.
Üç boyutlu bir platform sunduğundan Bumptop masa üstündeki duvarlara resimleri veya istediğiniz başka dosya simgeleri asabiliyorsunuz. Ayrıca simge boyutları büyütüp küçültme imkanı da tanınmış. Tamamen gerçekçi bir fizik motoru kullandığından daha büyük simgeler daha ağır oluyor. Başka simgeler çarptığında ağırlığına göre tepki veriyor.

Windows 7 ve çok dokunmalı
Bumptop Windows 7 ile kullanmaya başlayacağımız çok dokunmalı kontrol sistemini de destekliyor. Bu şekilde uygulama çok daha başka bir boyut kazanıyor. Fotoğrafları iki parmağınızla büyütüp küçültebiliyorsunuz. Yine benzer şekilde dosya yığınlarını kitap sayfaları gibi gezebilmek için parmağınızı sağa sola hızlı bir şekilde sürmeniz yeterli.

Sosyal masaüstü
Bumptop web gereç (widget) mantığıyla sosyal ağlara erişimi de mümkün kılıyor. Örneğin herhangi bir resim dosyasını duvarda asılı Facebook simgesine doğru fırlattığınızda otomatik olarak Facebook hesabınıza yükleyebiliyorsunuz.

Ücretsiz versiyonu da bulunan uygulama, 29 dolardan satılan profesyonel versiyonda şu ek özellikleri sunuyor:

- Limitsiz yapışkanlı not (ücretsiz versiyonda maksimum 2)
- USB belleklere fırlatarak dosya atma
- Çok kullanılan dosya simgeleri otomatik büyüyor
- Yığınlarda kitap sayfası çevirir gibi gezme
- Simgede dosya ön izleme (resim, internet sitesi, PSD ve daha fazlası, ücretsiz versiyonda filigran bulunuyor)our desktop doesn't have to be a boring graveyard for lost and forgotten files anymore! Transform it with BumpTop. Create the desktop that suits your needs and style.


Features of BumpTop:

Organize Different:
· Piles are how we organize on our real desks but computers force us into rigid, hierarchical folders. Piles are lightweight, flexible and its easy to see what’s inside. Let order evolve naturally or quickly get a mess organized with a pile, you’ve got options.

Pin Up Reminders:
· Jot down a Sticky Note or pin up commonly used shortcuts and important documents on your BumpTop walls. Make them real big to remind you to finish that task, without getting in the way of your desktop.

Piles are Agile:
· BumpTop piles work like in the real world. Toss items at a pile to add them or pop them into a grid, flip through them with your scrollwheel or fan out a pile to quickly see what’s inside. Converting between folders and piles is seamless too.

Get Organized, Instantly:
· BumpTop is your digital assistant. Slice and dice a big, hairy mess of files into neatly stacked piles with Pile by Type, instantly. Or ‘Search as You Type’ to filter down what you’re looking for then pile by that keyword. If only it were this easy in real life.

Not All Files are Created Equal:
· Files that you use more often subtly grow bigger and heavier so they are easier to find . Or manually make important stuff bigger, give important docs the weight they deserve.

Toss to Print, Email or USB key:
· Reduce multiple clicks into a simple toss gesture! Tossing makes interacting efficient and fun. Just toss docs onto the printer to print them, into the recycle bin to delete or onto a pile to add them. Plug in a USB key and toss icons at it to instantly copy them over .

Luscious Thumbnail Previews:
· See what your docs look like without opening them. Suhttp://www.blogger.com/img/blank.gifpporting PDFs, Word DOCs, Powerpoints and a slew of others. BumTop Pro includes Webpage and Photoshop/PNG previews with transparency . Designers, meet your new best friend.

Toss Pics to your Friends:
· Share pictures with your social networks is easy. Just toss them at the Facebook, Twitter or Email widget and they’re uploaded in on step. Instead of the clunky browser/find-the-file-on-your-filesystem dance. Or update Twitter directly from BumpTop. Tweet!Kod:

http://rapidshare.com/files/352095327/BumpTop_2.00.5790_Pro_Multilanguage_by_doctor.rar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Adınızı Ve Soyadınızı Yazınız..