27 Şubat 2012 Pazartesi

Bombom Gezginler Promo Kod Al Oyunu Oyna

Bombom Gezginler Promo Kod Al Oyunu Oyna

BOMBOM VIP LÜKS HEDİYELİ PROMO KOD DAĞITIMI BAŞLAMIŞTIR.


INTERNET CAFE GİBİ TEK AĞ ÜZERİNDEN BAĞLANTININ PAYLAŞTIĞI ORTAMLARDAN ALINAN KODLAR, AĞDAKİ DİĞER BİLGİSAYARLAR TARAFINDAN KULLANILMIŞ OLABİLİR. BU NEDENLE BAŞKALARI TARAFINDAN KULLANILMAYAN BİR BAĞLANTI ÜZERİNDEN PROMO KOD ALMALISINIZ.

>> Promo Kodunu Bu Sayafadan Alabilirsiniz. (Gezginler)

Sitemizden aldığınız promo kodu "Etkinlik & Ödül Toplama" bölümündeki ilgili alana girerek 8000 kupon değerinde VIP Lüks hediyeler kazanabilirsiniz.

Kazanacağınız Hediyeler:

VIP Kartı (7 günlük) x1
Malezya Ruleti x1
Malezya Hazine Kusutu Anahtarı x2
Bobo tarzı (kız, 7günlük) x1
Bosozoku (erkek, 7günlük) x1
Milli servet (erkek/kız, 7günlük) x1
Tatmin (erkek, 7günlük) x1
İnanılmaz atama (kız, 7günlük) x1
Melinda (kız, 7günlük) x1
Karaoke Kralı (erkek, 7günlük) x1
Aşk meleği kanatları (erkek/kız, 7günlük) x1
Cik cik cik (7 günlük) x1
Yoyo (erkek,kız 7günlük) x1
4.seviye güçlendirme taşı x2
Bombom sevimli bir online oyundur, oyunu indirmeye gerek olmadan sadece kayıt olarak oynayabilirsiniz. Yurtdışında DDTank adıyla popülerleşen bu tarayıcı oyunu, oyunseverlerin büyük ilgisini çekiyor.

Oyunda farklı oyuncularla karşılaşarak savaşabilirsiniz. Basit klavye sistemi ile daha kolay oynamanızı ve oyunun tadını çıkarmanızı sağlar.

Sevimli çizgileriyle, hikayeleriyle, masalsı sahneleri ve moda kıyafetleriyle bayanların da çok ilgisi çeken Bombom özel skill efektleri ve savaş sahneleriyle de erkeklerin odak noktası olmayı başarmıştır.

Masalsı sahneler: Koca kafalı minik gövdeli karakterlerden oluşan oyun çizgi film etkisi yaratır.

Savaş sahneleri: Türlü türlü savaş çeşitleriyle insanı heyecanlandıran BOSS savaşlarıyla geliyor, rakibinizi yenmeye hazır olun!

Ses efektleri: Savaşırken arka plan müziği oluşturan ilk online oyun. Rahatlatıcı müziği ve komik ses efektleriyle daha fazla eğlenmenizi sağlar.

Moda kıyafetleri: Binbir çeşit şapkaları, gözleri, kıyafetleri ve yüz ifadeleriyle sana seçme imkanı sunuyor. Oyunda kendini yaratma imkanı sağlıyor.

Özel savaş efektleri: Birbirinden farklı silahları ve saldırı efektleriyle aklınızı başınızdan alır. Taş devrine ait balta mı kullanmak istersin, burda! Yoksa modern bir top mu, o da burada! Ya da ultra modern elektrikli bir silah, o da burda! Alışveriş merkezinde bulabileceğin çeşit çeşit aksesuar oyunu daha zevkli kılar.

Karakter yaratma: Oyuna kayıt olduktan sonra karakter arayüzüne girerek karakter yaratabilirsiniz. Kız ya da erkek olmak üzere seçebileceğiniz iki tip kart vardır. Karta tıklayarak karakteri büyük boyutta inceleyebilirsiniz.BOMBOM OYUN REHBERİ

Oyuna girdikten sonra anasayfaya yönlendirileceksiniz. Anasayfadaki her bölümün farklı bir kullanım amacı vardır.

Oyun salonu: Oyunda temel etkinliklerin yer aldığı bölümdür, her türlü savaşa buradan girilir.

Alışveriş merkezi: Burada her çeşit silah, teçhizat, aksesuar ve güzellik öğelerini bulmanız mümkündür.

Evlendirme Dairesi: Aşıkların hayatlarını birleştirdiği nikah salonu.

Birlik Kulübü: Burada isterseniz birlik kurarsanız, isterseniz herhangi bir birliğe katılırsınız. Birlikle alakalı her türlü işlem buradan yapılır.

Onur Listesi: Tüm kişisel sıralamalar ve birlik sıralamaları buraya asılır.

Demirci Atölyesi: Burada güçlendirme, sentezleme, füzyonlama ve nitelik aktarma işlemleri yapılır.

Açık Arttırma Pazarı: Açık arttırmaya çıkarılmış her şeyi buradan temin edebilirsiniz.

Arkadaşlık Merkezi: Oyuncu buraya kayıt olarak kişisel bilgilerini paylaşabilir, oyundaki karakterini gösterebilir. Ayrıca diğer oyuncularla tanışıp arkadaşlık kurabilir.USTALIK KAZANMA

Usta olmanın yolu iyi bir çırak olmaktan geçer, ancak temel teknikleri çok iyi öğrenirseniz usta olabilirsiniz.

Yetenekli bir usta temel teknikleri çok iyi bilmeli, her durum karşısında nasıl hareket edeceğini çok iyi bilmelidir. Eğer atış talimlerini iyice çalıştıysanız, deneyelim bakalım ne yapabiliyorsunuz.

Ekran mesafesini hesaplama:

Düşmana olan mesafeyi hesaplayabilmek için fareyi kullanarak beyaz kutucuğu karakter noktasının ortasına sürükleyin.Beyaz kutucuğun sağından soluna kadar olan mesafe 10'dur. Eğer mesafe 10'u aşarsa, 10'un konumunu hatırlayarak beyaz kutucuğu buraya sürükleyerek hesaplayabilirsiniz. Yapılan iki hesaplamanın toplamı mesafedir.

Güçlü bir saldırı yapmadan önce düşmana olan mesafeyi bilip ona göre hareket etmek bir ustanın yapacağı ilk şeydir.OYUNDA EVLENME

Evlenme Teklifi

Eğer doğru kişiyi bulduğunuza inanıyorsanız, alışveriş merkezinden 999 kupon karşılığında bir tek taş alabilir, sevdiğinize evlenme teklifi yapabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken şey karşı tarafın evli olmamasıdır. Teklifiniz başarılı olursa evlenebilirsiniz, teklifiniz başarısız olursa iyi insan kartı alacaksınız, bunu ''iyi insan ödülü'' görevinde ödüle çevirebilirsiniz.Evlenmenin avantajı

Evlendikten sonra, hem savaşlarda omuz olacak bir eş hem de sırtınızı yaslayabileceğiniz bir kişiyle beraber olmanın yanı sıra sahip olacağınız diğer şeyler aşağıdaki gibidir:

Güçlü niteliklere sahip bir romantik evlilik yüzüğü, füzyonlanabilir bu yüzük 20 saldırı, 10 savunma, 10 şans ve 10 çeviklik niteliğine sahiptir.
Evlendikten sonra eşler beraber savaşa girebilir, ayrıca 1.2 tecrübe eklentisini kazanabilirler.
Evlendikten sonra, günlük güncellenen eşler için özel görev ve ödüllerine sahip olabilirler, çiftler beraber tamamladıkları bu görevlerden zengin ödüller kazanırlar.
Bu kadar çok fırsatı varken hala neyi bekliyorsunuz?
Etiketler: bombom, bombom gezginler oyna, bombom indir, bombom promo kod al, gezginler bombom

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Adınızı Ve Soyadınızı Yazınız..