27 Aralık 2011 Salı

telefonda rahatsız edilme halinde dilekçe

telefonda rahatsız edilme halinde dilekçe

arkadaşlar, sabit veya cep telefonunuz ile taciz veya tehdit edilmeniz halinde yazılacak dilekçe örneği aşağıya çıkartılmış olup, böyle bir durumda kullanabilirsiniz.
tabii ki, inşallah başınıza böyle bir şey gelmemesi dileğiyle ... telefonda rahatsız edilme halinde dilekçe..... CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA
MÜŞTEKİ : OZAN EYLÜL
Karşı batmaz cd. Leyla Sk. No.3 İSTANBUL
SANIK : Faili Meçhul

SUÇ : Telefonla taciz

SUÇ TARİHİ : 03.04.2005 ila 20.04.2005 arasında


İZAHI :

1.Ben kendi evimde 0216 307 .. .. numaralı telefonu kullanmakta ve yine kendi üzerimde ise 0533 311 .. .. numaralı cep telefonunu kullanmaktayım.
2.EV ve/veya CEP telefonum, kimliği mechul kişi veya kişilerce yukarda belirtilen tarihler arasında sürekli aranmıştır.

3.Arayan kişi hiç konuşmamakta ve telefonu bir müddet açık tuttuktan sonra kapatmaktadır. Bu durum ailem ile kötü olmama (veya başka bir şey yazabilirsiniz) neden olduğu gibi iş adamı olmam hasebiyle cep telefonum olur olmadık yerde sürekli cep telefonum aranmış ve bu şekilde tacize uğramış bulunmaktayım.
4.Yukarda belirtilen gerekçeler ve hazırlık tahkikatı esnasında alınacak Türkcell/Telsim/Avea (hangisi ise) HTS raporları ile Türk Telekom tarafından santral düzeneğinde yapılacak tespit sonucuna göre beni taciz eden kişi veya kişiler tespit edilerek haklarında ceza davası açılmasını talep etme gereği hasıl olmuştur.

SONUÇ VE İSTEM : Yukarda izah olunan nedenlerle;
Yukarda numarası belirtilen telefonla ilgili olarak belirtilen suç tarihi aralığı için Türkcell A.Ş ‘ne gerekli yazının yazılarak HTS raporlarının sonucuna ve Türk Telekom tarafından santral düzeneğinde yapılacak tespite göre sanık veya sanıklar hakkında kamu davasının açılmasına karar verilmesini saygıyla arz ve talep ederim.


Müşteki
(kendi isminiz ve imzanız)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Lütfen Adınızı Ve Soyadınızı Yazınız..